Главная ~> Точка зору ~> Ляшко на «Мотор Січ»: Роздавати замовлення закордонним конкурентам — це злочин.

Ляшко на «Мотор Січ»: Роздавати замовлення закордонним конкурентам — це злочин.

1545638259_Lyashko-na-Motor-Sich-Raz

Ляшко на «Мотор Січ»: Роздавати замовлення закордонним конкурентам — це злочин

 

Замовлення на мільярд євро на виготовлення вертольотів, який влада віддала французам, міг би забезпечити стабільною роботою запорізьку «Мотор Січ» на найближчі 10 років, вважає лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко.

«Президент хвалиться на весь світ тим, що Україна купує імпортні вертольоти. Чим хвалиться? Бідністю, залежністю і втратою робочих місць наших людей. Влада не розуміє елементарного: сильної України буде тоді, коли будуть потужними вітчизняні підприємства і людям будуть платити зарплати, а не тоді, коли влада відстоює інтереси імпорту, ніж прирікає Україну на бідність »,- підкреслив політик на підприємстві, повідомляють в прес-службі партії .

Лідер РПЛ підкреслив, вітчизняна техніка нічим не гірша від іноземної, проте виготовлення свого забезпечує роботою і зарплатою тисячі українців.

«Президент повинен хвалитися, коли передавав би вітчизняні вертольоти нашим прикордонникам, нашим нацгвардійцам, нашим рятувальникам. Тоді в «Мотор Січ» і десятках суміжних підприємств була б стабільна робота мінімум на 10 років, тому що це виготовлення вертольотів, їх обслуговування та технічна підтримка. А Президент бере 2 сорокарічні катера у американців, вертольоти у французів замість того, щоб відновлювати своє суднобудування і машинобудування в Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі. Це злочин проти людей! », — впевнений О.Ляшко.

Політик переконаний, поки влада буде роздавати замовлення іноземцям — українці ніколи не будуть багатими.

«Німці купують наші вертольоти» Мотор Січ «, а ми віддаємо мільярди за імпортні. Виходить, німці дурніші українців. Ні, це наша влада робить українців дурніші, бо поки ми будемо купувати імпортну техніку, яку можемо самі виробляти, ми будемо бідними і будемо займати »,зазначив він.